Eskişehir Genital Estetik – Labioplasti

Vajina zaman içerisinde yaşın ilerlemesi, hormonal değişimler, doğum, jinekolojik operasyonlar, kürtaj, cinsel ilişki sıklığı vb. nedenlerden dolayı darlığını kaybedebilir ve genişleyebilir. Bu durum çeşitli sosyal ve psikolojik sorunlara yol açmakla birlikte huzursuzluk yaratabilmektedir.

 

Genital bölgenin daraltılması, sıkılaştırılması ve haz noktalarının genişletilmesi gibi cerrahi operasyonlar ile istediğiniz genital bölge görüntüsüne sahip olabilirsiniz. Genital bölgenin sarkması, genişlemesi ya da dış dudaklarda meydana gelen çıkıntılar 45 dakikalık bir operasyonla sizler için sorun olmaktan çıkacaktır.

 

Genital bölge estetiği için yapılabilecek çeşitli operasyonlar mevcut. Bu operasyonlar arasında hangisinin kullanılacağı ise yapılacak olan muayene ile kararlaştırılacaktır.

 • Vajina Daraltma Ameliyatı
 • Kızlık Zarı Dikimi
 • Labioplasti (Dış Dudak)
 • Perineoplasti (Perine Düzeltme)
 • Klitoral Hudoplasti (Klitoris)
 • Vulvoplasti
 • G Noktası Estetiği
 • Labioplasti
Genital estetik

Doktora Sor, Aynı Gün Yanıtlansın.

Sorularınız aynı gün Op. Dr. Alper Turgut tarafından yanıtlanır.

Kadın Hastalıkları ve  Doğum Uzmanı

Op. Dr. Alper TURGUT

Alper Turgut Kadın Hastalıkları Uzmanı

Kadın Hastalıkları ve  Doğum uzmanı olan Op. Dr. Alper TURGUT  1978 Eskişehir doğumludur. 2003 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesini tamamladıktan sonra İl Sağlık Müdür Yardımcılığı, Aile Hekimliği İl Koordinatörlüğü ve çeşitli idarecilik görevlerinde bulunmuştur.

 

2010 Yılı ile 2022 yıllı arasında Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma, Fakülte ve Devlet hastanelerinde Kadın Hastalıkları ve Cerrahi alanda görev yapmıştır. 2016 yılı itibari ile Laparoskopik Cerrahi, Vajinoplasti, Labioplasti, Klitoral Hudoplasti, Genital Estetik ve HPV lezyonları gibi konularda çalışmalar yapmaya başlayıp, Kadın Hastalıkları alanında pek çok ameliyat yapıp, üst düzey tecrübeye sahip olmuştur.

 

2022 yılı itibari ile Eskişehir Acıbadem Sağlık Grubunda görev yapan Op. Dr. Alper Turgut, Kadın hastalıkları ve Kadın Doğum üzerine hizmet vermektedir.

Genital Estetik ile İlgili Merak Edilenler

Cerrahi yöntem ve Lazer Yöntemi Arasındaki Fark Nedir?

Lazer ile Vajina daraltma işleminde kalıcılık ve operasyon garantisi söz konusu değildir. Ancak cerrahi daraltma işlemleri kalıcı ve daha güvenilirdir. İstenilen oranda daraltma işlemi yapılabilir. Vajina daraltmada amaç sadece vajina girişinin değil, aynı zamanda haz artışı sağlayacak olan vajina kanalının da daraltılması ile birlikte gerçekleştirilmelidir. Sadece vajina girişince yapılacak olan daraltma işlemi ile istediğiniz sonucu elde edemeyebilirsiniz.

Vajinoplasti Ameliyatı sonrasında iz kalır mı?

Genital bölge ameliyatlarında doğru tekniklerle dikiş atılması sonucunda iz kalma ihtimali çok düşüktür. Vajina bölgesi kendini vücudun diğer bölgelerine göre daha hızlı yenilemektedir.

Vajina Daraltma Operasyonu Sonrasında Tekrar Genişler mi?

Vajina daraltma ameliyatlarının en önemli özelliği kalıcı daralma sağlamasıdır. Ameliyattan sonra normal doğum olmadığı taktirde yeniden genişleme ya da sarkma olmayacaktır. Lazer ile yapılan daraltma işlemlerinde daraltma kalıcı değil, geçicidir. Bu nedenle cerrahi olarak daraltma işlemi yaptırmanız memnun olmanızı sağlayacaktır.

Vajina Daraltma Operasyonu Orgazmı nasıl etkiler?

Kadınlarda vajinanın ön duvarında olan G noktası ve  iç kısımda olan Klitorisin uyarılması ile orgasm gerçekleşir. Daraltma operasyonları sonrasın bu kısımlara olan temas ve basınç artacaktır. Bu durum haz artışını sağlar ve olumlu sonuçlar doğurur.

Operasyon Sonrası İşlerime ve Normal Hayatıma Nasıl Dönebilirim?

Cerrahi bir operasyon olacağı için 3-5 günlük bir dinleme süreci gerekmektedir. Bu süreç boyunca verilecek olan ilaçları kullanıp, gerekli prosedürleri uyguladığınız taktirde, iyileşme süreciniz hızlanacaktır.

Vajina Daraltma Operasyonunun Riskleri Nelerdir?

Steril Ameliyathane ve Hastane ortamında yapılmayan cerrahi operasyonlar risk içermektedir. Kanama, Enfeksiyon ve Skar adı verilen sert yara izleri oluşumu görülebilir. Bu durumunda önüne geçmek için steril ortamda Ameliyat olmalı, verilen ilaçları kullanmalı ve Ameliyat sonrası bireysel temizliğinize dikkat etmelisiniz.

Vajina Daraltma Ameliyatı Fiyatları Ne Kadar?

Genital Bölgede rahim sarkması, G noktası dolgusu, dış dudak sarkması, iç kanal genişlemesi vb. gibi ameliyat çeşitleri mevcut. Öncelikle doğru muayne sonrası yapılacak işlem belirlenmektedir. Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Genital Estetik Ameliyatı bilgilerim gizli kalacak mı?

Yapmış olduğunuz Genital estetik başvurunuz ve tedaviniz de dahil olmak üzere size ait tüm bilgiler yasal haklarınız kapsamında (TC Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği RG 01.08.1998,23420 ) tümüyle gizli tutulmaktadır.

Genital Estetik 2

Sağlığınızı  Riske Atmayın

Vajina daraltma ameliyatı ile istediğiniz Vajina görünüme sahip olmanız mümkün olacaktır. Ancak tüm bu işlemlerin Steril Ameliyathane ve hastane ortamında yapılması gerekmektedir. Bu noktada tercihlerinizi yaparken sağlığınızı riske atmayınız.

Alper Turgut 2
Alper Turgut Kadın Hastalıkları

Bugün Randevu Oluşturun

Uygun tarihler ve teyit için tekrar iletişime geçilecektir.

  Uzmanılık Alanları 

  Ergenlikten başlayarak tüm hayatınız boyunca karşılaşabileceğiniz Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında Op. Dr. Alper TURGUT tarafından modern TIP çalışmaları yürütülmektedir.

  kürtaj istenmeyen gebelik

  Kürtaj

  İdrar Kaçırma

  Laparoskopi

  Sezaryen Doğum

  Genital Estetik

  Genital Siğil (HPV)

  Histeroskopi

  Normal Doğum

  Yumurtalık Kisti

  kürtaj istenmeyen gebelik
  Kürtaj
  Laparoskopi
  Sezaryen
  Genital Estetik
  Histeroskopi
  Normal Doğum

  DoktorTakvimi.Com Hasta Yorumları

   

  Sizlerde görüşlerinizi DoktorTakvimi.Com üzerinden paylaşarak diğer hastalarımıza yardımcı olabilirsiniz.

  N......A
  Hasta Görüşü

  “Vajinan daraltma ve G noktası estetiği ile ilgili belki 50 farklı doktor araştırmışımdır. Ancak Alper Bey kadar detaylı soru soran ve tatmin edici cevap veren olmadı. Bir çok doktor gibi ticariden ziyade mesleğine tutku ile bakan bir hekim. Sayesinde psikolojik bir bunalımdan kurtuldum ve çok rahatladım. Çok teşekkür ediyorum kendilerine.”

  D....... T.....
  Hasta Görüşü

  “Alper Bey ile Acıbadem hastanesinde farklı bir hastalığımda tanışmıştık. Kendisinin ne kadar iyi ve ne kadar çok tavsiye edilen bir hekim olduğunu biliyordum. Vajina dış çıkıntısı ve iç kanal genişliği nedeniyle cerrahi operasyon yaptırmak istedim. İyi ki kendileri ile iletişime geçmişim. Zira G noktası ve Klitoris estetiği konusunda da düşüncelerini aktardı. Sonuç ise mükemmel. Kendimi 18 yaşında hissediyorum diyebilirim.”

  S...... D.....
  Hasta Görüşü

  “Genital estetik gibi işlemlerin steril bir hastane ortamında yapılmasını istiyordum. Bu nedenle kişisel muayenehaneden ziyade hastane ortamında olduğu için Alper Bey ile tanıştık. Daha önce bir kere daha operasyon geçirmiştim ve ondan dolayı çekincelerimi de anlattım kendilerine. Muayene etti ve ondan sonra yapılması gerekenleri aktardı. Sadece 45 dakikalık bir operasyon geçirdim ve çok memnunum.